1965’ den günümüze sektöründe lider.
Hızlı İletişim Hızlı İletişim: +90 (216) 380 67 62       en tr

KURUMSAL

Kimya Teknik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1965 yılında kollektif şirket olarak kurulmuş olup 1990 yılında A.Ş. ne dönüşmüştür.1966 yılında Türkiye deki ilk sülfonasyon ve atomize toz deterjan tesislerini Rami de kurmuştur. Atomizer tesisleri uzun yıllar boyunca dönemin ünlü markaları "Çiti" ve "Omo" yu fason olarak üretmiştir. 1980'li yıllarda başlayıp 1999 Ağustos ayına kadar Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.'nin önemli endüstiyel ve ev temizlik maddeleri de Rami tesislerinde fason olarak üretilmiş olup halkımızın kullanımına sunulmuştur.

Ayrıca 1972 yılında Gebze Dilovasında inşa edilip 1973 yılında sülfonasyon tesisleri 1976 yılında da atomizer tesisleri kurularak dünyanın en büyük temizlik şirketlerinden biri olan Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ye kiralanmıştır. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. işletmeci olarak ülkemizdeki en büyük temizlik ürünleri üretimlerini 31.12.2017 tarihine kadar bu tesislerde gerçekleştirmiştir. Dünya devi Unilever’i Türkiye Deterjan Pazarında bugüne getiren bu tesis olmuştur. Aynı şekilde bu tesisi bugüne getiren de Unilever olmuştur.İthal ettiği LAB kimyasalını sülfone ederek tüm deterjan çeşitlerinin temel hammaddesi olan LABSA ya dönüştürerek uzun yıllar piyasanın önderi olmuş ve büyük ve küçük deterjan işletmelerine en kaliteli ham-maddeyi istikrarlı bir şekilde sağlamıştır. Her şeyin en iyisine layık olduğunu düşündüğümüz değerli müşterilerimize 42 yıllık tecrübemizle kalitemizden ödün vermeden en iyi ve en ekonomik hizmeti vermeye devam etmek ve Ülkemiz ve Bölgemizin en büyük bu kapasitesini milli ekonomiye değer katarak ve istihdam yaratarak hizmetlerimize devam etmek en büyük hedefimizdir.


MİSYONUMUZ

Türk insanı en iyisine layıktır. Bu noktadan hareketle her zaman çok satmayı değil çok kaliteli ürün sunmayı benimsemiş olup , müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve kaliteli hizmeti ile müşterilerine hitap etmektir.


VİZYONUMUZ

53 yıllık üretim ve satış tecrübemizin verdiği güçle pazardaki yerini daha da sağlamlaştırıp daima lider olmayı hedeflemektir. Şirketimiz Rami tesislerinde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyacağımızı, bugünden sonra da yüksek kalite standartlarında ürün sunmaya devam edeceğimizi belirterek süre gelen sonsuz güveniniz için teşekkür ediyoruz.